Březen 2011

Další děsně nudný článek..:PP

21. března 2011 v 10:24 | Nicol*
Tak mě napadá, že bych mohla vytvořit další článek..:) Momentálně jsem sama doma, babička hlídá bráchu a mamka šla do práce, taťka má nějaké jednání. Měla bych se učit, ale mně se děsně nechce..:( Dneska jsem měla jít do školy, už jsem se i po tom týdnu nudění celkem těšila- nerada doháním to co jsem zameškala. Šla jsem spát ještě než skončilo superstar. Viděla jsem svého oblíbence Marťu Haricha. Woow, zpíval úžasně, já ho tak žeru..:D <3 Další páclá fanynka..:P* No usla jsem prostě brzo, pak se vzbudila. Bylo mi hrozně špatně, byla jsem v tranzu a pozvracela celé schody, pak jsem šla do koupelny, abych se vyzvracela ještě jednou a místo, abych pozvracela záchod jsem pozvracela celou zem. Potom jsem se produla samozřejmě celý barák, mamka mi to pomohla uklidit, taťka mě jak jinak seřval, měl na to taky, ale dobrý důvod, že..? :D :((
Zase píšu nesmysly..? No..:D Nedá se..:P Já se jen děsně nudím..:D Nemám si s kým povídat, někdy si píšu s kámoškou z blogu.:) dám vám sem pak adresu..;)

Teď bych vám ještě chtěla napsat: ´
 1. Jedu do Canady (Kanady), zatím to není jisté..:D :D D:
 2. Dočetla jsem Školu noci a Strážce času
 3. Doma se už děsně nudím..!!!
Tak o tomto vám ještě zase napíšu..:D Zase takový dlouhý článeček..;), který si stejně nikdo nepřečte..:( :)

Po dlouhé době :)

14. března 2011 v 18:00 | NiCooLka*
Ahojte všichni,
vím, že jsem tu strašně dlouho nebyla, ale musím si přiznat, že mi blog moc nechybí. Asi bych vám sem ani nenapsala, kdybych nebyla nemocná. V pátek jsem měla teplotu a mám ji až do dnes, zítra půjdu k doktorce.
Jediné co mi chybí je asi toto psaní. Myslím si, že sem si psaním na blog zlepšila slovní zásobu a docela i čárky a i/y.
Předem vás všechny varuju- teda jen ty, kteří si to budou číst, že to co budu psát nebude mít hlavu a ani patu..:/ Poslední dobou mám takové smíšené pocity..Přirovnala bych to k těhotenství, ale já těhotná být nemůžu, protože jsem ještě nikdy s nikým nechodila. A to je možná taky jeden z důvodů proč si připadám tak odlišná. Myslím si, že je všechno strašně valešné, poslední dobou si všímám věcí a hlavně lidí kolem sebe jak jsou falešní (věci snad ani nemohou být falešné, ne?!) Ve škole mám pár kamarádek, ale každé můžu říct jen něco- jen malý kousek toho co cítím. Jediný komu mohu věřit úplně a na 100% je asi moje maminka, ale taky se s ní nedá bavit o všem..Nebo to je možná mnou, ale mě to nejde. Od mé první nemoci v tomto roce, která byla asi v lednu, jsem si začala také více všímat toho jak se učím ve škole. Fakt, musím přiznat, že jsem vždycky ráda chodila do školy. Nic mně tam nevadilo, teda dalo se to vydržet, ale poslední dobou skoro každou neděli brečím. Učím se velmi dobře, teda já si to myslím (musím 3x zaťukat, jsem pověrčivá xD) mám poslední dobou skoro samé jedničky. Teď mám strach, že když jsem nemocná všechno se obrátí a já budu mít blbé známky. Na známkách mi hodně záleží, chci mít pěkné vysvědčení, abych se dostala na nějakou dobrou školu.
Když to tak shrnu:
 • mám málo kamarádů, protože si mysím, že jsou falešní.
 • moje nejlepší kamarádka je mamka
 • ve škole mi to jde, ale mám strach, že se všechno pokazí
 • jsem čím dál víc ubrečená
 • stále přemýšlím nad smyslem život
Nepřipadám vám jako kdybych byla v přechodu, nebo těhotná, nebo jsem se snad dočista zblíznila..? Ať je to co chce vůbec se mi to nelíbí.

Téma týdne: KOUŘENÍ
Kouření přímo nesnáším, možná jeden z důvodů, které vám později napíšu je ten, že skoro celá moje rodina kouří, což se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. Nejen, že od kouře smrdí celý dům, oblečení, nábytek a prostě všechno, ale hlavně si tím moji rodiče a prarodiče ničí své jediné zdraví, které jim už nikdo nevrátí. U mě ve třídě jsem snad jediná, kdo nekouří. Jakože fakt, na začátku 8. třídy jsem kouřila, dokonce jsem se to naučila i šlukovat, ale potom jsem dostala strach, že na to příjde mamka, a že bude zklamaná, teď chápu, že by nebyla zklamaná jenom mamka, ale také i já. Nemohla jsem přeci klesnout na tak nízkou úroveň a začít ve svých (tehdy ještě) 13ti letech kouřit. Ze dne na den jsem s tím přestala, tak jak jsem s tím ze dne na den začala. Také tím, že jsem přestala kouřit se se mnou přestaly holky bavit, né kvůli tomu, že nekouřím, ale já přestala s nimi chodit i do tzv. ,,Uličky" kam chodí snad všichni kouřit. Také jsem měla strach z učitélů, že když si budou myslet, že kouřím budou toho nějak využívat a dávat mi horší a horší známky.
Nevíhody kouření:
 1. Hlavně si tím ničíte zdraví.
 2. Nechutně to smrdí.
 3. Stojí to prachy.
 4. Smrdí te taky.
 5. Už dávno to není ,,in".
 6. Příjde mi to, ale lidé, kteří dlouho kouří, jsou takoví zeschlý a nechutní..?
Popravdě mě už nic nenapadá, ale bude jich určitě daleko víc..:)
Mějte se pěkně, pokud budu mít chuť, tak sem ještě něco napíšu..xD
Jo a jak jsem na začátku psala, že umím docela dobře i/y, atd. tak jsem sem určitě napsala nějaké chyby, tak mě hned za to neukamenujte..! :) Vďaka..:)
Vaše Nicol*